Linelabox Support

Hello there! Welcome to Linelabox Support Forum. Post your question and our support specialists will help you. Look for the solution in the F.A.Q. first. Our support team is available for any questions or issues in the following working hours: Monday - Friday: 10:00 - 18:00.

OFTIS
OFTIS
Offline
Dobrý den,

narazil jsem na další problém v šabloně Ultimelab 2. U některých produktů mám kromě obrázku také soubory ke stažení. U starého webu postaveného na vaší šabloně Shoplab to na detailu produktu fungovalo tak, že pokud byl soubor obrázek, zobrazil se náhled daného obrázku a po kliknutí na něj se v popupu zobrazil velký obrázek. Pokud byl ale soubor třeba formátu pdf, epub nebo mobi, jako náhled se zobrazil náhledový obrázek symbolizující typ souboru (components\com_virtuemart\assets\images\vmgeneral\filetype_xxx.png) a po kliknutí se soubor stáhnul do počítače.
U šablony Ultimelab se všechny soubory snaží zobrazit jako obrázky a nejdou stáhnout.

Děkuji
Responses (6)
 • Accepted Answer

  Monday, May 18 2015, 04:28 PM - #permalink
  0
  Zdravím, Nic podobného nový virtuemart neumí. Na toto musíte použít plugin pro soubory ke stažení.:(
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  OFTIS
  OFTIS
  Offline
  Tuesday, May 19 2015, 09:36 AM - #permalink
  0
  Zdravím, jste si s tím jistý? Asi jsem to spíš špatně popsal a nerozumíme si.
  Pokud mám v Mediálních souborech soubor který má stav Ke stažení namísto Zobrazitelné, tak se místo náhledu zobrazí obrázek symbolizující typ souboru (uložený v components\com_virtuemart\assets\images\vmgeneral\filetype_{PŘÍPONA}.png) a po kliknutí na něj se soubor místo zobrazení v popupu normálně stáhne do počítače. V administraci to takto funguje ve VM3 stejně jako to bylo ve VM2, tak mi přijde divné proč by to nemělo fungovat i ve frontendu.
  Teď jsem ještě hledal jak to bylo uděláno ve VM2 a také s tím byl problém který nakonec vyřešil Pavel na fóru kam také chodíte (nechci tu dělat reklamu jinému projektu).
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Tuesday, May 19 2015, 09:50 AM - #permalink
  0
  Zdravím, jsem si jistý. Pro soubory ke stažení potřebujete plugin. Myslíte projekt http://www.virtuemart.cz který je v naší správě?
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  OFTIS
  OFTIS
  Offline
  Tuesday, May 19 2015, 11:15 AM - #permalink
  0
  Jistě že myslím virtuemart.cz :) Přesně http://www.virtuemart.cz/forum/hlavni-diskuze-virtuemart-2/pridany-soubor-ke-stazeni/
  To fakt udělali takový krok zpět? Když to funguje v administraci, tak to fakt nejde udělat i ve frontendu? To mi hlava nebere :(
  Zjišťuji nějaké další drobnosti které by bylo dobré dotáhnout, mám vás stále prudit tady ;) nebo se ozvat třeba přes e-mail, ať to tu moc nezaplňuji.
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  Tuesday, May 19 2015, 09:49 PM - #permalink
  0
  Udělali, každý kdo ty "vybrané" core funkce používal zjsitil, že nový virtuemart už není zpětně kompatibilní. Vývojáři virtuemart prodávají také svoje rozšíření na extensions.virtuemart.net což je v pořádku, najdete tam i pluginy pro soubory ke stažení. Klidně pište sem, to je v pohodě.
  The reply is currently minimized Show
 • Accepted Answer

  OFTIS
  OFTIS
  Offline
  Friday, May 22 2015, 03:29 PM - #permalink
  0
  Zdravím,
  na základě informací z virtuemart.cz a následujících pokusů musím potvrdit mé podezření že není možné aby s těmi soubory ke stažení udělali takový krok zpět. Podpora zůstala stejná jako ve VM2. Už jsem se editací souboru „default_images.php“ dostal do stádia že se zobrazují správné náhledy u souborů ke stažení a že se tyto soubory opravdu stahují. Jenom vycházím z úplně jiného (výchozího systémového) souboru „default_images.php“ a tak vzhled nekoresponduje s tím vaším. Můžete se na to prosím podívat? Nebo mi popište princip na kterém to máte postavené a já si s tím pokusím pohrát. Funkční výsledek vám samozřejmě poskytnu. Nejsem úplná lama, ale systém jakým se generuje kompletní "images_gallery" mi nějak uniká.
  Díky moc
  The reply is currently minimized Show
Your Reply

VirtueMart Admin Theme

VMADMINLAB

Responsive VirtueMart 3 Administrator Template

Download
JOIN NOW!

New Joomla! 3 Template

REVOLAB

Responsive Joomla 3 Template / VirtueMart 3 Theme

Template Demo
JOIN NOW!

Recent Discussions

Dobrý den, potřeboval bych prosím doladit One Page Checkout. U produktů mám na...
23 hours ago 0
When I install a ultimelab template on my site, right away a lot of overrides ar...
2 weeks ago 0
Hello. I have problem with export xml for google merchant. In xml settings - x...
1 month ago 0
Dobrý den, ve čtvrtek jsem od vás koupili balíček Professional. Peníze jsme vám...
1 month ago 2

Who's Online

We have 500 guests and 2 members online

Linelabox.com is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla Project. Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.
Copyright © 2014 Linelabox.com - Joomla! 3 / VirtueMart 3 Templates. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License. All other marks are the property of their respective owners.
LINELAB WEBDESIGN